BİZ KİMİZ

Mahmut Kahraman Sade Yağ

Firmamız, 1881 yılında “Urfalı Hacı Mahmut Kahraman Gıda İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi” adıyla kurulmuştur. Mahmut Kahraman Sade Yağ Ürünleri  uluslararası kabul görmüş standartları, sağlıklı lezzetli ürünler sloganını ve müşteri memnuniyetini ilke edinip; kendini yenilikçi ve mükemmeliyetçi olmaya adamış, üretim ve dağıtım alanında lider kuruluş olmak adına çalışmayı kendisine misyon edinmiştir. ileri teknoloji ve uluslararası kabul görmüş gıda standartlarına uygun bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve gıda güvenliğinden ödün vermeden hijyenik ortamda ürettiğimiz ürünleri, tüketicinin beğenisine sunmak için çaba sarf etmekteyiz.

mahmut kahraman sade yağ

Misyonumuz

Mahmut Kahraman Sade Yağ markasının köklü geçmişine dayanarak, bilgi, beceri, birikim ve tecrübesini, yoğun emek ve ustalıkla yoğurup son derece hassasiyet ve titizlikle işleyerek, kesin doğruluk ve dürüstlükle yüksek ticari ahlakı birleştirmek suretiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla, üstün kaliteli ürünlerini tüketicilerin damak zevklerine sunmaktır. 

Vizyonumuz

Urfa sade yağ sektöründe aranan ve öncü firmlardan olmanın yanı sıra, Türkiye geneli bir marka haline gelmek için gereken çalışmaları yapmak. Köy ürünü alan sade yağımızı en iyi şekilde kalitelden ödün vermeden hijyenik şartlarda üreterek %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak kalitesiyle Türkiyede aranan bir marka haline gelmek. 

Mahmut Kahraman Sade Yağ Firması Olarak Değerlerimiz

Mahmut Kahraman Sade Yağ Firması olarak, değerlerimizle gurur duyuyoruz. Kaliteli üretim, dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve ticari ahlak, işimizin temelini oluşturuyor. Uzmanlığımızı ve tecrübemizi kullanarak, en kaliteli sade yağları, tüketicilerimize hijyenik şartlarda sunuyoruz. Misyonumuz, damak zevklerinize uygun ürünlerimizle sizleri memnun etmek ve Türkiye genelinde aranan bir marka olmaktır. Vizyonumuz ise, Urfa sade yağ sektöründe liderlik hedeflerimize ulaşmak ve kalitemizle öne çıkmaktır. Bizim değerlerimiz, sizlerin güvenini kazanmak ve daima en iyisini sunmaktır. Mahmut Kahraman Sadeyağ, Urfa’nın gururu.

Banka Hesaplarımız

Ziraat Bankası

Ünvan: Urfalı Hacı Mahmut Kahraman Gıda İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Şube No: 2151

Hesap No: 97563149-5001

İban: TR73 0001 0021 5197 5631 4950 01

Mahmut Kahraman Sade Yağ Ürünleri